بازنشر

نرم افزار Axure RP

6,000 تومان
کد : PPT001

اطلاع به دوستان

پاورپوینت درباره نرم افزار Axure RP ، دانلود پاورپوینت axure rp

در این صفحه از وبسایت پاورپوینت مارکت میتوانید اقدام به دانلود فایل پاورپوینت نرم افزار Axure RP نمایید.

در هر صنعتی مفهومی به نام مدلسازی وجود دارد، البته اين مفهوم شايد در صنايع مختلف و در شرايط مختلف معانی متفاوتی القا كند ، در صنعت نرم افزار هم، چنين چيزی وجود دارد، قبل از طراحی يک نرم افزار و يا سايت ابتدا مدلی از آن طراحی می شود. Axure RP يكی از نرم افزارهايی قدرتمندی است كه برای طراحی مدل ظاهری اوليه وبسايت ها و نرم افزارهاي دسكتاپ استفاده می شود.

نرم افزار Axure RP چیست؟

Axure RP نرم افزاری به منظور نمونه سازی وب سایت در یک فضای مجازی می باشد که با رفع تمام نیازهای شما در زمینه نمونه سازی وب سایت در قالب یک نرم افزار به شما این امکان را داده تا محیط تعاملی، توصیفی و مبتنی بر مرورگرها ایجاد کرده و عملکرد هر یک از اشیا (به عنوان مثال دکمه ها) را با اضافه کردن حاشیه و لینک تعریف کنید.

نرم افزار   Axure شامل امكاناتي است كه مثلا مي توان طرح اوليه از سايت و يا نرم افزاري را طراحي كرد و حتي قابليت هاي تعاملي اوليه اي همچون كليك كردن، باز كردن منو، اسلايدر و ... و پشتيباني از بسياري از اكشن هاي ديگر را در اختيار ما قرار مي دهد. همه اين امكانات در اختيار ما قرار گرفته تا قبل از طراحي نرم افزار و يا سايت مورد نظر تصورات ذهني خود را به نمايش بگذاريم تا روند توسعه محصول سريعتر و روشن تر پيش برود.

قابلیت های نرم افزار Axure RP

  • Drag and drop ویدجت ها بر روی شبکه نوعی (visio)
  • صرفه جویی در وقت برای انجام کارهای تکراری با استفاده از ویدجت های و قالب های سفارشی
  • شبیه سازی غنی با نشان دادن و پنهان کردن لایه ها
  • تولید نمونه های اولیه در فرمتی که رفتاری شبیه صفحات واقعی وب دارد
  • ایجاد چارچوب نمونه سازی و ابزارهای مورد نیاز برای انتخاب طرح
  • ایجاد خودکار خصوصیت رابط کاربر